hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski japoński koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

1. Ogłoszenie
  2. aktualizacje
  1. Ogłoszenie
  2. Forum
  3. aktualności

Nissan Murano

• porrasj1
  • Avatar porrasj1 Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
Lat 6 1 miesięcy temu #21540 przez porrasj1
porrasj1 Wydał: Nissan Murano
Witaj, persent wiedzieć, czy to prawda, że ​​mycie silnika wewnętrznie w oparciu alludar niektórych substancji chemicznych, które nie mogą już kopać dym oleju samochód, to sprawia, że ​​Fala tylko przy pierwszym uruchomieniu, a mechanik powiedział mi było mycie silnika usuwa pozdrowienia ....

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
Lat 6 1 miesięcy temu #21665 przez pożary
ogniska odpowiedział Re: Nissan Murano
Witam, mechanik zaleca się, aby nie myć, że nic nie zaczyna ACERTADO.PRIMERO SMOKE zajęłoby dwa rodzaje biały lub biały dym AZULADO.SI rozruchu ZAWSZE DRIVE tak zimno lub na gorąco i można być niebieski SEAL ZAWÓR, SPRAWDŹ zużycie oleju RATE CAMBIO.SI uruchamianiu zimnego samochodu i SMOKE jest biały i trochę dalej BŁĄD do przyspieszenia awaria może być jeden lub więcej grzejników i FALLEN TAQUE HIDRULICOS zimno STOPNIA Lepkość oleju CIĘŻKIEJ SEA Na przykład, jeśli pojazd ma do noszenia i LE SAE 10W40 20W50.SERIA MADE bardzo pomocne wiedzieć, ile kilometrów MIEĆ oleju silnikowego i zużywają JEŚLI TAK TO START tak bardzo jak gorący zimny PALI KIEDY START wina, że ​​JEŚLI CIRCULAS.CUANDO PALI KIEDY MASZ PROBLEM zużycia oleju nie posiadamy żadnych PRODUKT zaradcze i mniej w NUEVO.UN CAR pozdrowieniami.

więcej
Lat 6 1 miesięcy temu #21671 przez Inge Oscar
Inge Oscar odpowiedział Re: Nissan Murano
że mechanik nie jest w porządku, gdy jest biała tylko przy starcie może być czapki zaworów jeśli czarny zapalić wtryskiwacz jak ten pozostawiając kości wycieku benzyny na ke, gdy nie pali ropy i produktów, które Kiten Kita ke nie usuwa mężczyźni ke HASE to, że ich reakcja nie palę kolory Dym Dym drisfrazan co mam na myśli

• porrasj1
  • Avatar porrasj1 Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
Lat 6 1 miesięcy temu #21686 przez porrasj1
porrasj1 odpowiedział Re: Nissan Murano
OK, Dziękuję wam za komentarze, i mają wiele rozumu, mechanik był jedynym, ŻE ZMIANA OLEJU ISO Liqui Moly i egzekwowania USZCZELNIENIE HUMOSIGUE nadchodzi i przyniesie mi kolejny komentarz o mechaniczny zawór

więcej
Lat 6 1 miesięcy temu #21722 przez Victor Aguirre
Victor Aguirre odpowiedział Re: Nissan Murano
witam dzień dobry.
Komentarze pisane tutaj zawsze będzie pomocne, aby spróbować rozwiązać problem. I jak przed nmencionan trzeba wiedzieć więcej mniej przebieg samochodu, który może problem spowoduje dym skutecznie uszczelnia zawory już utracone ucisk w zawór, ale jeśli silnik ma szeroki zamiatać, może uszczelki zaworów pominięcia nadmiernego zużycia między prowadnicy zaworu i samego zaworu. Więc co, jeśli tylko zmienić uszczelki zaworów?. ocenia go i daj nam znać.
Powodzenia ............

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 200

INSTRUKCJE 114

INSTRUKCJE 126

INSTRUKCJE 60

MDM Inne

LUIS LLOVET stworzył nowy temat ' Jak poprawić wysokich obrotach na Fordzie?"Forum. 29 minut

W kilku pojazdów Ford Yea znalazłem powoli niższych obrotach jak skupienie, Explorer, Ecosport itp
ECU będzie problemów, jak myślisz?

I checado pulldowns próżni, przemyć IAC, ja również zmienione checado do parownika, checado EGR ciała przyspieszenia.

Czytaj więcej ..

Witam wszystkich, mój pierwszy temat, jestem z Kolumbii i kupiłem Hondę C90, jest silnik motocykla 3 tej marki i mam, są bardzo dobre. Necsito zmienić wyświetlacz prędkościomierza ale ncsito rozbroić całą cadenaje i nie mogłem, obrotomierz pozostaje przedmiotem wizjera za pomocą śrub, ale nie można z nich korzystać, trzeba krok po kroku zdjęcie aby rozbroić wszystkie manubriu tym Streetlight, istnieje instrukcja nie tra żadnych informacji, tylko zdjęć silnik, dzięki za pomoc.

Czytaj więcej ..

Nasi Partnerzy

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.