esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

przednie różnica w Toyota Hilux kzn165r

• kramertheawesome
  • Avatar kramertheawesome Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
7 lat 2 miesięcy wcześniej #40010 przez kramertheawesome
przednie różnica w Toyota Hilux kzn165r Wysłany przez kramertheawesome
Witam, mam Hilux KZN2004R 165 SR5
Mam problem jest w przedniej części, jest hałas clunking przy niskich prędkościach, podróżując między 20 i 60 km / godz.
Częstotliwość hałasu jest w przybliżeniu co obrót kół.
Zmieniłem łożyska kół i uszczelek po obu stronach, ale to nie powstrzymało hałas.
Również występuje opóźnienie po 4WD engauging Po naciśnięciu przycisku na patyku lub przelewem Wybór niski zakres.
Może być w oryginalnych podobne problemy?
Jest to pierwszy hilux ze stałymi węzłami, że pracowały na (starszych Hilux jest z ręcznie blokady piasty i resory są o wiele łatwiejsze!)
Czy ktoś może mi pomóc
Dziękuje

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
7 lat 2 miesięcy wcześniej #40090 przez chopper1970
Odpowiedz od chopper1970 na ten temat przednie różnica w Toyota Hilux kzn165r
Może skrzyni jest problem miałem coś podobnego
i umieścić 90 EP GEAR OIL w nasmarowane rekwizyty i było w porządku
nadzieję, że to pomaga

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

jose y 20657 inne masz dołączył do grupy Instrukcje Warsztat samochodowy 2 godzin 12 minut
Javier y 4605 inne masz dołączył do grupy Instrukcje obsługi i właściciela 16 godzin 40 minut
Ivan stworzył nowy temat ' 600 subaru rex"Forum. 17 godzin 14 minut

cześć chłopaki, potrzebuję instrukcji obsługi subaru 600, pomożecie mi! Dokładne dostrojenie 2-cylindrowego silnika wydaje się łatwe, ale nie jest to oczywiście wielkie dzięki
samochód pochodzi z 1981 roku

Czytaj więcej ..

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.