hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Konsultacje mechaniczne światło katalizatorem

• aton737
  • Avatar aton737 Tematy opinii Autora
  • Gość
  • Gość
12 lat 10 miesięcy wcześniej #967 przez aton737
Witam mam peugeot 206. Dzisiaj jechałem i nagle zaczęła migać katalizator światła. Zatrzymałem samochód i zostawiłem go zaparkować. Wcześniejsze godziny 2 wróciłem podnieść i jak, nie ma nic. Dobrze. Samochód działa poprawnie. On nie przyszedł, aby światło. Nie wiem, co robić. Jeśli wziąć go do sklepu, lub poczekać, aby zobaczyć, czy to się powtórzy, bo nie wiem, znaczenie q q jest problem i q konsekwencje może przynieść samochód. Z góry dzięki i pozdrowienia.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
12 lat 10 miesięcy wcześniej #969 przez megabeat_1
Odpowiedz od megabeat_1 na ten temat Konsultacje mechaniczne światło katalizatorem
Zobaczmy, obecność tego światła w polu w końcu wskazuje na awarię systemu, czyli punkt, coś dał błąd, ale nie jest trwałe.

Takie rzeczy się zdarzają, luźne kable, bo stąpasz po jednej enooorrrme kałuży i wydechowy jest mokry i dlatego sondy lambda chłodzić (samochód ma dwa), w którym to przypadku nie lub dlatego, że tak naprawdę zaczynają pieprzyć coś.

Przede wszystkim, to nie jest zbyt poważne obrażenia, chociaż światło nie jest ciągła, kod błędu jest rejestrowane na giełdzie. Kolejne 20 25 razy lub uruchomić samochód i nie znaleziono usterki, urządzenie wyczyści kod automatycznie.

W przypadku ponownego wystąpienia błędu ponownie przed 20 25 te czasy, światło zgaśnie i nie zostanie rozwiązany (przykręcony coś)

Jeśli tak się stanie, przejdź do warsztatu widać, co się stało. W twoim przypadku może to być:

1º prekatalizator Sonda
2º po katalizatorem Sonda
Katalizator 3º zatkany lub uszkodzony.

Mam nadzieję, że był pomocny
pozdrowienia

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Cześć przyjaciele, ten pojazd przybył na warsztat i przedstawia następującą sporadyczną awarię.

Gdy dźwignia automatycznego przełączania biegów jest ustawiona w pozycji D, kwadrat na literze, która oskarża wybraną zmianę, jest podświetlony i jest normalny.

ale zdarzają się sytuacje, w których ten sam kwadrat, który otacza wybraną zmianę, świeci jednocześnie w pozostałych zmianach, P, R, N, D. Każda litera panelu jest otoczona kwadratem wskazującym wybór.

kiedy to się stanie pojazd nie reaguje, nie porusza się w żadnym kierunku, a co gorsza, gdy pojazd porusza się już obojętnie z prędkością, zdarzają się sytuacje, w których tak robi. powodując pozostawienie pojazdu bez przyczepności, a także przywrócenie normalności, powoduje silne pociągnięcia pojazdu.

Skanowanie nie powoduje błędów błędów i uważamy, że może to być wina dźwigni zmiany biegów.

Ktoś miał podobny problem, który może mnie poprowadzić.

Czytaj więcej ..

Omar y 38 inne się podobało Grupa 17 godzin 27 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.