esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Konsultacje mechaniczne światło katalizatorem

• aton737
  • Avatar aton737 Tematy opinii Autora
  • Gość
  • Gość
13 lat 2 miesięcy wcześniej #967 przez aton737
Witam mam peugeot 206. Dzisiaj jechałem i nagle zaczęła migać katalizator światła. Zatrzymałem samochód i zostawiłem go zaparkować. Wcześniejsze godziny 2 wróciłem podnieść i jak, nie ma nic. Dobrze. Samochód działa poprawnie. On nie przyszedł, aby światło. Nie wiem, co robić. Jeśli wziąć go do sklepu, lub poczekać, aby zobaczyć, czy to się powtórzy, bo nie wiem, znaczenie q q jest problem i q konsekwencje może przynieść samochód. Z góry dzięki i pozdrowienia.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
13 lat 2 miesięcy wcześniej #969 przez megabeat_1
Odpowiedz od megabeat_1 na ten temat Konsultacje mechaniczne światło katalizatorem
Zobaczmy, obecność tego światła w polu w końcu wskazuje na awarię systemu, czyli punkt, coś dał błąd, ale nie jest trwałe.

Takie rzeczy się zdarzają, luźne kable, bo stąpasz po jednej enooorrrme kałuży i wydechowy jest mokry i dlatego sondy lambda chłodzić (samochód ma dwa), w którym to przypadku nie lub dlatego, że tak naprawdę zaczynają pieprzyć coś.

Przede wszystkim, to nie jest zbyt poważne obrażenia, chociaż światło nie jest ciągła, kod błędu jest rejestrowane na giełdzie. Kolejne 20 25 razy lub uruchomić samochód i nie znaleziono usterki, urządzenie wyczyści kod automatycznie.

W przypadku ponownego wystąpienia błędu ponownie przed 20 25 te czasy, światło zgaśnie i nie zostanie rozwiązany (przykręcony coś)

Jeśli tak się stanie, przejdź do warsztatu widać, co się stało. W twoim przypadku może to być:

1º prekatalizator Sonda
2º po katalizatorem Sonda
Katalizator 3º zatkany lub uszkodzony.

Mam nadzieję, że był pomocny
pozdrowienia

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Bruno y 20655 inne masz dołączył do grupy Instrukcje Warsztat samochodowy 11 godzin 53 minut
FREDDY PERALTA y 9522 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje motocyklowe wczoraj

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.