esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Wątpliwości dotyczące „zębów” prasy sprzęgłowej

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
1 miesiąc 3 tygodnie przed #54017 przez I edwingranado
Dzień dobry wszystkim tutaj. Mam wątpliwości co do „zębów” lub „gwoździ”. Nie wiem, jak to nazywają, od prasy sprzęgła silnika Setec Ro Cam Ford. Może chcę zapytać o coś oczywistego, ale widziałem dowolną liczbę filmów i samouczków na temat prawidłowego sposobu zainstalowania prasy, dysku i kołnierza na tym silniku, ale w żadnym z nich lub filmów nie obserwują moich wątpliwości . Wystarczy zainstalować prasę, tarczę i kołnierz hydrauliczny, a podczas czyszczenia systemu zauważ, że pedał był bardzo twardy, ale nie poluzował prasy, aby uzyskać bieg. Tak mocno nacisnąłem na niego stopą, że uwolniono wąż doprowadzający ciecz do cylindra. Ponieważ ta tama została odbudowana, dla domu tutaj w Wenezueli, który ma wieloletnie doświadczenie w odnawianiu szponów, ponieważ założyłem, że ta tama była wadliwa. Kiedy obniżyłem skrzynię biegów, zauważyłem, że zęby lub gwoździe prasy były całkowicie zwężone, stykając się z kołem zamachowym silnika. Oczywiście kołnierz nie mógł nic zrobić, ponieważ tama była już w pełni przymocowana do kierownicy, a mimo to nie można było wstawić żadnych narzędzi, gdy samochód był włączony. Po wyłączeniu marsze weszły bez problemu. Zakładałem wtedy, że ta prasa była uszkodzona i zdezynfekowałem ją, aby zamontować oryginalne Valeo. Zaskakuje mnie to, że po usunięciu naprawionej tamy zęby powróciły do ​​pierwotnej pozycji. W ten sam sposób postanowiłem zainstalować oryginalną zaporę Valeo i zauważam, że w ten sam sposób, kiedy zacząłem spiralnie dokręcać śruby, które przytrzymują prasę za kierownicą, zęby zaczęły ponownie tonąć, ale tym razem nie dotknęły kierownicy, były w przybliżeniu prześwit koła około 8 do 10 milimetrów. Czy to normalne? Czy zęby „opadają” z poziomu podczas zaciskania prasy, czy też jest zły zespół systemu? Komentuję również, że tarcza nie ma znaku, na którym lico skierowane jest do silnika, a które w kierunku skrzynki, ale zgodnie z ogólną zasadą, że jeśli nie ma żadnych znaków, a tarcza ma sprężyny, najwyższa strona powinna przejść do skrzynki . Należy również pamiętać, że nie ma sposobu na umieszczenie tarczy do góry nogami, ponieważ sprężyny przylegają do kierownicy. Może to nonsens, o który pytam, lub jest to bardzo oczywiste, ale chciałbym, aby koneser tej meterii wyjaśnił wątpliwości, czy wszystko jest dobrze złożone. Dziękuję bardzo

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
1 miesiąc 2 tygodnie przed #54020 przez I edwingranado
Odpowiedz od I edwingranado na ten temat Wątpliwości dotyczące „zębów” prasy sprzęgłowej
Cóż, podobnie jak ostatni post, muszę „autoresponder” w przypadku braku pomocy. . Dla tych początkujących mechaników, jak ja, którzy szukają tutaj odpowiedzi od ekspertów, zbadaj problem dalej. Zęby prasy po dokręceniu śrub należy obniżyć do koła zamachowego nie mniej niż 7 lub 10 mm (w zależności od modelu pojazdu). Ten ruch pozwala prasie przytrzymywać tarczę sprzęgła dociśniętą do kierownicy, ponieważ tarcza jest zużyta podczas użytkowania. Jeśli podczas montowania tarczy i dokręcania nakrętek prasy zęby pozostaną w tym samym miejscu bez schodzenia, podczas uruchamiania silnika po prostu nie będzie przyczepności, wystarczyłoby poślizgnięcie podczas zwalniania sprzęgła. Jeśli wręcz przeciwnie, zęby zbytnio opadają, pozostając przyklejonymi do kierownicy (co miało miejsce w moim przypadku), ponieważ kołnierz nie będzie mógł się poruszać, dlatego samochód nie będzie miał sprzęgła, a tarcza będzie zawsze dociskana do kierownicy. Dzieje się tak z dwóch powodów, po pierwsze, że prasa nie działa dobrze lub że pasta z dysku jest bardzo gruba, zmuszając zęby do zbyt niskiego opadnięcia. Tego właśnie mogłem dowiedzieć się o moich wątpliwościach. Mam nadzieję, że ta informacja będzie dla kogoś przydatna.

więcej
2 tygodnie 5 dni przed #54028 przez Marzelote
Witaj, cóż, twoja praca jest dobrze wykonana, problem polega na tym, że te prasy nie obsługują żadnego rodzaju naprawy, szczególnie jeśli naprawią powierzchnię cierną, która daje się do tarczy lub sprzęgła, można je tylko zderegulować i powrócić do zera, ponieważ są prasami automatycznej regulacji, w rzeczywistości może to zrobić mechanik mający stanowisko kontrolne, aby sprawdzić, czy prasa wycina nr. Sprawdź na filmach, jest kilka, które pokazują, jak zrobić tester prasy (musisz zdjąć koło do tej operacji )

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Witaj, jesteśmy grupą studentów z Eafit University i chcemy wdrożyć jedną z tych trzech propozycji w sąsiedztwie miasta. Proszę, powiedz nam, co myślą i jakie poprawki by wprowadzili. Dziękuję

Twierdzenie 1
Twórz znaki elektroniczne w różnych częściach dzielnicy, strategicznie zlokalizowanych (przystanki autobusowe, stacje metra i EnCicla, miejsca odpoczynku), aby były dostępne dla wszystkich mechaników i różnych członków społeczności. Sygnały te będą interweniowane przez artystów, aby nadać mu wyjątkowy i atrakcyjny dotyk, i będą miały czujnik, który zaświeci w pewnym zakresie odległości, aby przyciągnąć uwagę wszystkich, którzy są w pobliżu. Będą również mieli kod QR, który otworzy stronę internetową oraz ekran dotykowy, na którym pokażą mapę dzielnicy i różne lokalizacje, które mają podmioty. Jeśli naciśniesz jedną z tych miejscowości, wyświetli ona wszystkie informacje o miejscu oraz godziny otwarcia i zamknięcia oraz o kolejnych wydarzeniach, które będą miały miejsce, jeśli takie mają. Każdy znak będzie miał kilka kuponów, w których można wygrać różne rabaty w różnych miejscach podmiotów w okolicy (20% zniżki w Mattelsa, 4 bilety na Comfama itp.). Kupony te można kupić tylko wtedy, gdy poddają recyklingowi dowolne opakowanie, baterie lub umieszczają tam śruby lub narzędzia, których mechanicy już nie używają. Ma to zachęcić do właściwego wykorzystania odpadów i poprawić zrównoważony rozwój dzielnicy.

Twierdzenie 2
Utwórz aplikację, która będzie podzielona na dwie części.
Pierwszym z nich będą mechanicy motoryzacyjni, którzy będą mieli wszystkie warsztaty będące częścią dzielnicy, które zostaną podzielone według rodzaju specjalizacji (naprawa opon, malowanie, wymiana części itp.). Na warsztatach będą znajdować się medale lub odznaki, które można zdobyć za działania podejmowane w celu poprawy sąsiedztwa. Naciskając każdy warsztat, możesz wyświetlić zdjęcie i / lub opis każdego mechanika, wraz z ich umiejętnościami i dostępnością na tydzień. Wybierając żądanego przez nas mechanika, otrzymasz powiadomienie z czasem i tym, co chcesz zrobić z samochodem, a następnie przystąp do akceptacji.
Drugi to co robić, kiedy czekam. W którym, gdy ją otworzysz, pojawi się mapa okolicy, w której pokaże ci mapę dzielnicy i różnych lokalizacji, które mają podmioty. Jeśli naciśniesz jedną z tych lokalizacji, zobaczysz wszystkie informacje na temat miejsca oraz godzin otwarcia i zamknięcia oraz następnych wydarzeń, które będą miały miejsce, jeśli je mają.
Te dwie części będą miały przewodnik, aby mechanicy i goście mogli udać się do potrzebnego warsztatu lub firmy. Ta aplikacja zostanie ogłoszona za pośrednictwem paneli strategicznie rozmieszczonych w różnych częściach dzielnicy.

Twierdzenie 3
Przestrzeń idei i pracy (wynalazczy), z miesięcznymi napisami dla mechaników i każdej osoby zewnętrznej, która chce wejść wynalazczo, przestrzeń ta będzie miała pomysły, wyzwania i zrównoważone projekty, pożyczkę narzędzi wynalazczych, a także warsztaty, przewodnik do rozwiązania problemy i ręka w rękę z pomysłowymi użytkownikami na każdym etapie rozwiązywania tego pomysłu; Zostanie to zintegrowane z nową dynamiką dzielnicy kreatywnej, ponieważ będą mieli możliwość zaprezentowania swojej pracy na targach i imprezach, zostaną wyróżnieni za szkolenie, rozmowy i kursy od sponsorów Perpetual Help, a także będzie otwartą przestrzenią w przypadku turystów, uniwersytetów, szkół, między innymi, w celu osiągnięcia nowych umów z dzielnicą kreatywną i upowszechniania informacji o pracy mechaników w weekendy.

Czytaj więcej ..

Rafael stworzył nowy temat ' KONSULTACJE"Forum. 8 godzin 33 minut

Witajcie przyjaciele, dawno kupiłem układ Volo Perfomance FS2, zainstalowałem go, z czasem zmieniłem samochód tak samo, ale nowszy i nie pamiętam, jak układ jest podłączony do Ob2, na stronie voloperfomance.com, nie pozwala na zapytanie.
Jeśli ktoś wie, gdzie link do konsultacji, byłbym wdzięczny.

Czytaj więcej ..

DOBRY DZIEŃ!

Czy możesz podzielić się ze mną instrukcją? Byłbym bardzo wdzięczny

Pozdrowienia.

Czytaj więcej ..

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.