esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Mój samochód BMW wibruje podczas jazdy i nie jest neutralny

• PONCHO210512
  • Awatar PONCHO210512 Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
2 miesięcy 2 tygodnie przed #53955 przez PONCHO210512
Mam problem z moim BMW 120, który wibruje, gdy jest w napędzie, a w położeniu neutralnym nie wibruje, jeśli ustawię go w odwrotnym kierunku, to bardziej wibracja, co to może być ??? Czy możesz mi pomóc, proszę. Dzięki i pozdrawiam

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
2 miesięcy 1 tydzień przed - 1 miesiąc 4 tygodnie przed #53973 przez guy32
Cześć, powinieneś sprawdzić blok tłumika na wale napędowym, który prawdopodobnie jest uszkodzony.
Ostatnia edycja: 1 miesiąc 4 tygodnie wcześniej przez aitortxu. Powód: tłumaczenie na hiszpański

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Daniel y 9503 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje motocyklowe wczoraj
Luis y 6939 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje ciężkiego pojazdu Dni 2
silvana aliaga y 5 inne się podobało Dyskusja Dni 2

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.