esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

SPRZĘGŁO PATYNY CITROEN C3, NOWA TARCZA STAINED OIL

więcej
4 miesięcy 1 tydzień przed #53945 przez tronh
Cześć, około 3 miesięcy temu założyłem zestaw sprzęgła, problem, który mi dał, polegał na tym, że jeździłem na łyżwach, szczególnie na długich podjazdach i prędkościach, został zrewolucjonizowany i nie na siłę, zmieniłem go na mechaniczne założenie, ponieważ nie poszedłem W warsztacie, podczas demontażu tarczy było pełno oleju, więc zmieniliśmy uszczelnienie wału korbowego, po zamontowaniu kilka dni później zauważyłem tę samą wadę, ale tym razem zauważyłem dziwny zapach podczas jazdy na łyżwach, ponieważ odkryłem, że pachnie Valvulina, właśnie udało mi się przekonać domniemanego mechanika, ponieważ długo mi mówił, że problem nie dotyczył sprzęgła, że ​​dobrze to ujął, już przekonany, że mówi mi, że problem polega na skrzyni biegów, że trzeba ją oczywiście zmienić musisz zapłacić naprawę 400 €, na razie nic nie płacisz, ponieważ nadal ślizga się sprzęgło i ma ten sam zapach.

Myślę, że robi coś złego, jakieś wyzwanie, które się nie zmienia, nie wiem.
Zobaczmy, czy ktoś mnie poprowadzi

pozdrowienia

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
4 miesięcy 1 tydzień przed #53946 przez Mała Salta Montes
Odpowiedz od Mała Salta Montes na ten temat SPRZĘGŁO PATYNY CITROEN C3, NOWA TARCZA STAINED OIL
Pozdrowienia, za to, co opisujesz, wadą jest rapier lub hydrauliczne uszczelnienie głównej osi skrzynki. Silny zapach, który odczuwasz, pochodzi z oleju w pudełku podobnego do zapachu walwuliny. To mechaniczne założenie niestety nie posiadało wiedzy niezbędnej do rozwiązania twojego problemu od samego początku.
Następujący użytkownik powiedział dzięki: tronh, elmekaniczny

więcej
3 miesięcy 3 tygodnie przed - 3 miesięcy 3 tygodnie przed #53964 przez tronh
Dziękuję przyjacielu za odpowiedź, tydzień temu rozmawiałem z tym, który zmienił sprzęgło i skrzynię biegów, powiedziałem mu, że nadal pachnę tak samo, powiedział mi, żebym nadal próbował, od czasu do czasu zaglądam pod samochód na wypadek, gdyby kapała skrzynia biegów, tym razem przeciekał płyn hamulcowy z bombim sprzęgła, który, nawiasem mówiąc, zmieniłem go i wreszcie myślę, że zapach zniknął, teraz zapach jest sprzęgłowy, zrobiłem test hamulcem ręcznym rzucił drugą prędkość i samochód był trudny do złamania.

Oglądałem kilka filmów z sprzęgłem na youtube mechanika (Daniel Paul) i wyjaśniłem wszystkie problemy, które mogą być związane z montażem sprzęgła, jeden z problemów, o których mówiłem o widelcu i zmienionym tetonie, który mógł przejść tam strzały, nie wiem, zestaw sprzęgła został odłożony około trzy miesiące temu, oczywiście talerz, który miał zostać wyczyszczony i powiedział mi, że nie ma problemu.

pozdrowienia
Ostatnia edycja: 3 miesięcy 3 tygodni wcześniej tronh.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Paulo Fernandes opublikował nową debatę19 godzin 22 minut

instrukcja obsługi Linde n20 w4x149

Boa popołudnia czy ktoś może mi pomóc z instrukcją warsztatu dla Linde n20? dziękuję

Warsztat Instrukcje ciężkiego pojazdu

jaki to silnik

Dzień dobry, może to nie jest właściwa droga, ale chcę cię wysłać,
Serdeczne pozdrowienia z Boquete, Chiriqui, Panama w tej chwili
tak krytyczny, że wpływa na nas wszystkich w ten czy inny sposób. Mam nadzieję, że Bóg
Daj nam mądrość i siłę, aby razem wyjść z tego trudnego testu i pamiętaj o pozostaniu w domu, ponieważ w ten sposób Ty i Twoi bliscy dbacie o siebie.
Niech Bóg cię błogosławi.
Nelson Acosta Moreira

Czytaj więcej ..

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.