hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Trudności ze zmianą biegów - Toyota Yaris 2009

• SamuelG
  • Awatar SamuelG Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
1 miesiąc 4 godzin temu - 4 tygodnie 2 dni przed #53904 przez SamuelG
Halo

Nie wiem, czy jest otwarty temat, czy nie, ale potrzebuję pomocy, ponieważ jestem zdesperowany.

Około 2 lat temu, po stosunkowo krótkiej podróży 30 km, nie mogłem już zmieniać biegów w samochodzie.

Wróciłem do domu i zostawiłem samochód w salonie, który był od dealera, w którym mój tata kupił samochód, ponieważ wciąż był objęty gwarancją. Krótko mówiąc, nie zaakceptowali samochodu, ponieważ twierdzili, że gwarancja dotyczy wyłącznie silnika. Ponieważ byłem już w warsztacie, postanowiłem tam zostawić samochód i dostałem budżet w wysokości około X € EUR na ZESTAW sprzęgła.
Niestety musiałem zapłacić tę kwotę, ale zmiany wydawały się mieć pewne trudności. Wróciłem do garażu kilka razy, oni ponownie naprawili samochód, ale znów wyglądał tak samo.

Po tym czasie, obecnie z częściowej gwarancji, nie mogę stawiać na pierwszym miejscu, gdy na przykład zatrzymuję się na światłach lub pod górę, gdzie zawsze powinieneś korzystać jako pierwszy. Nie mogę też zmniejszyć z 5ª do 4ª. Wszystko inne działa dobrze.

Jeśli wyłączę samochód, mogę bez problemu wprowadzić wszystkie zmiany.

Czytając różne fora na ten temat, prezentuję wiele rozwiązań:
- Valvulina;
- szpule zębate;
- Tarcza sprzęgła;
- skrzynia biegów;
- Itd.

Chciałbym poznać Twoją opinię, ponieważ jestem zdesperowany i nie chcę, ani nie mogę wydać innych € 750.
Ostatnia edycja: 4 tygodnie 2 dni wcześniej przez aitortxu. Powód: tłumaczenie na hiszpański

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Arnaldo Alarcon y 19 inne się podobało Grupa 23 godzin 6 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.