hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Błąd centralnego zamka Almera Tino 2.2

• papachina
  • Awatar Papachiny Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
2 tygodnie 2 dni przed #53848 przez papachina
Błąd centralnego zamka Almera Tino 2.2 Wysłany przez papachina
Witam wszystkich.
Widzisz, mam awarię centralnego zamka mojego Nissana Almera Tino, co doprowadza mnie do szału.
Każde naciśnięcie pedału sprzęgła powoduje włączenie lub wyłączenie blokady samochodu. Wyobrażam sobie, że pedał dotknął kabla lub złącza, które źle się stykają.
Chodzi o to, że nie wiem już, gdzie szukać.
Czy coś takiego przydarzyło się komuś? Czy możesz wymyślić jakiś pomysł, gdzie szukać?
Dziękuję.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

• papachina
  • Awatar Papachiny Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
Dni 1 tygodniu 4 temu #53856 przez papachina
Odpowiedz od papachina na ten temat Błąd centralnego zamka Almera Tino 2.2
Witam ponownie.
Po prostu powiedz, że już rozwiązałem problem.
Jeśli zdemontujesz spódnicę deski rozdzielczej (tylko obszar pod kierownicą, w którym znajduje się osłona bezpiecznika), znajdziesz bezpiecznik i gniazdo przekaźnika. Wychodzi poprzez zwolnienie trzech zakładek. Tuż za nim widać pedał sprzęgła i obok niego złącze. Nie dopuściłem do dotknięcia pedału złącza i zostało to naprawione.
Nie wiem, czy wszystkie Almera Tino będą takie same. Mój to Nissan Almera Tino 2.2, zarejestrowany w grudniu 2003.
Teraz muszę rozwiązać problem z alternatorem.
Dzięki za wszystko.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

pronto24 y 8 inne masz dołączył do grupy Grupa utrzymania maszyn ciężkich 7 godzin 9 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.