hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Przegrzanie Forda Ka

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
3 tygodnie 3 dni przed #53808 przez I edwingranado
Przegrzanie Forda Ka Wysłany przez I edwingranado
Pozdrowienia dla całej społeczności - mam model Ford Ka 2007, który przedstawia problemy z przegrzaniem, ponieważ wentylator elektryczny uszkodził łożysko i musiałem go zdjąć. Postawiłem uniwersalny (jestem z Wenezueli, tutaj bardzo trudno jest zdobyć oryginalne rzeczy). Nigdy nie pasowało do tego electro, ponieważ zawsze się nagrzewało, a po kilku tygodniach uszkodził także czujnik, który uruchamia electro. Ten czujnik też nie został uzyskany, do którego uciekłem się od umieszczenia go „ręcznie”, to znaczy, aby działał za pomocą suichu w tablicy, dlatego zainstalowałem czujnik temperatury, ponieważ ka nie przynosi tylko światła (które nigdy nie działało z nowego na true) i monitorował temperaturę, aby wyzwolić suich. Było tak przez kilka miesięcy, aż tydzień temu, że nawet wtedy zaczęło się przegrzewać bardziej niż to konieczne i zdałem sobie sprawę, że pompa wodna została również uszkodzona, ponieważ z węża recyrkulacji nie wydostała się woda. Postanowiłem zatrzymać samochód i znaleźć sposób, aby kupić wszystko ponownie, ponieważ przybywają części importowane od osób prywatnych. Następnie kup baypass (wykonany z aluminium, nie plastikowy jak oryginalny), który jest dostarczany z termostatem i czujnikiem zasilającym wentylator elektryczny. Kup opór, który płynie w chłodnicy, która napędza drugą prędkość elektro, kup pompę wody z aluminiowym ostrzem (tym, które jest dostarczane z tworzywem sztucznym) i kup także wentylator elektryczny. Wszystkie te części pochodzą z Forda Fiesty, który przynosi ten sam silnik Zetec Ro Cam 1.6, który przynosi ka, ponieważ Ka nie osiąga prawie wszystkiego. Cóż, zainstalowałem to wszystko i ostatniej nocy włączyłem go po raz pierwszy, postępując zgodnie z instrukcją: umieść płyn chłodzący, aż poziom się skończy, włącz temperaturę roboczą, wyłącz silnik, pozwól mu ostygnąć i uzupełnij poziom płynu. Zgodnie z instrukcją, która przynosi Ka, system sam się nawadnia. Cóż, kiedy temperatura osiągnęła 60, wentylator elektryczny był normalnie włączony, ale temperatura stale rosła ... wtedy druga prędkość elektro została uruchomiona, jak przy 70º lub 80º i temperatura nadal rosła, więc musiałem wyłączyć silnik. Woda się gotowała. To, co zauważam, jest następujące: wentylator elektryczny obraca się bardzo wolno na niskich obrotach, a wysokie obroty, gdy powinny włączyć się na niskim poziomie ... Ale nie rozumiem, dlaczego przy włączaniu na górze też nie chłodzi ... jaki problem może być przedstawiony z moim ka? Dziękuję tym, którzy mogą mi w tym pomóc.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
1 1 tygodniu dzień przed #53818 przez I edwingranado
Odpowiedz od I edwingranado na ten temat Przegrzanie Forda Ka
Cóż, dziękuję wszystkim za absolutny brak współpracy w moim problemie. W przypadku, gdy ktoś przeczyta ten wpis, rozwiązaniem była zmiana pokrywy plastikowego pojemnika. Był pęknięty i wypuścił kompresję, która spowodowała przegrzanie. Przez przypadek wizualizuj ten problem podczas czyszczenia plastikowego pojemnika. Mam nadzieję, że jest to przydatne dla kogoś.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 127

INSTRUKCJE 136

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Oscar y 9299 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje motocyklowe 3 godzin 3 minut
Sergio Navarrete y 6845 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje ciężkiego pojazdu 5 godzin 51 minut
Javier lubi Dyskusja 8 godzin 48 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.