hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

ford focus pozostaje w cylindrach 2

więcej
6 miesięcy 6 dni przed #53767 przez Huelva
ford focus pozostaje w cylindrach 2 Wysłany przez Huelva
Cześć, sprawdzam Forda Focus i nie skończyłem diagnozować go.
problem polega na tym, że pozostaje on w cylindrach 2 (praca 2y3) tym, którzy nie pracują, mimo to dostają iskrę i zmienili cewkę, pompę paliwa, przewody i świece
Nie wiem, co szukać.
Cylindry, które nie działają (1 i 4) nie docierają do benzyny.
Mam nadzieję, że pomoc i podziękowania z góry wszystkim

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
2 miesięcy 2 tygodnie przed - 2 miesięcy 2 tygodnie przed #53845 przez martin201
Odpowiedz od martin201 na ten temat ford focus pozostaje w cylindrach 2
Focus ma układ zapłonu iskrowego z dwoma zestawami cewek. Cylindry 1 i 4 dzielą pakiet cewek, podobnie jak cylindry 2 i 3. Problemem może być zestaw cewek i powodować problemy z zapłonem w obu obsługiwanych cylindrach. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić ten film
Justin Peters wyjaśnił o tym problemie. mam nadzieję, że to pomoże.
Ostatnia edycja: 2 miesięcy 2 tygodni wcześniej aitortxu.

więcej
1 miesiąc 3 tygodnie przed #53873 przez garande
Odpowiedz od garande na ten temat ford focus pozostaje w cylindrach 2
Zmień wtryskiwacze 2,3 na 1,4. Jeśli pozostanie taki sam, sprawdź okablowanie od iny. 1 i 4 do ECU, a jeśli okablowanie jest w porządku, prawdopodobna awaria w ECU

więcej
1 miesiąc 4 godzin temu #53907 przez Trejo380
Odpowiedz od Trejo380 na ten temat ford focus pozostaje w cylindrach 2
Możliwe jest, że wtryskiwacze tych dwóch cylindrów są uszkodzone, źle połączone lub krótkie kable, można sprawdzić za pomocą skanera działanie cylindrów i możliwe awarie systemu.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Piotr y 20534 inne masz dołączył do grupy Instrukcje Warsztat samochodowy 36 minut
Arnaldo Alarcon y 19 inne się podobało Grupa wczoraj

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.