hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Accent 2005 crdi nie działa

• rodrirodriguez77
  • Awatar dla rodrirodriguez77 Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
9 miesięcy 6 dni przed #53508 przez rodrirodriguez77
Accent 2005 crdi nie działa Wysłany przez rodrirodriguez77
Dobrzy przyjaciele
Potrzebuję pomocy
Mam Accent 2005 CRDI z trzema tłokami
Problem polega na tym, że szedł i nagle przestał, a silnik nigdy nie pracował
Zaczynam, a ona się kręci, ale jakby nie miała kompresji
Już sprawdziłem, czy paliwo przybywa
Prośba o pomoc
Pobrałem instrukcję, ale nie jest to zbyt pomocne

PS: Chcę wyjąć wtryskiwacze, żeby zmierzyć kompresję, ale nie mam momentu do ponownego montażu, ani konkretnego rozbrojonego przewodnika dla wtryskiwaczy.

Każda pomoc zostanie dobrze przyjęta
(kiedy pojawia się problem, umysł jest zablokowany)

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
9 miesięcy 2 dni przed #53509 przez servilimit
Odpowiedz od servilimit na ten temat Accent 2005 crdi nie działa
Witaj rodrirodriguez77.
Nie pracował ten silnik, nie badali, ale mogę powiedzieć, że uszkodzenie jest rzadkie. Aby zacząć trzeba wyjąć wtryskiwacze i testu w banku, jeśli nie masz można zamknąć zrobić ten sam silnik z zainstalowaniem go w tej samej rury z jego postu i obracając silnik, nie trzeba specjalnego moment na kolejny montaż wtryskiwaczy lub do pomiaru przybyć wtryskiwacz paliwa nie oznacza, że ​​wszystko jest dobrze, trzeba sprawdzić ciśnienie i jest jednym z pompy transferowej i wyjścia filtru. Jak mówię, nie znam tego silnika, ale mam nadzieję, że mogłem ci pomóc,
Szczęście

więcej
8 miesięcy 1 tydzień przed #53699 przez armando1890
Odpowiedz od armando1890 na ten temat Accent 2005 crdi nie działa
Nie rozpalam silnika, ale tego rodzaju problemy pojawiają się, gdy pasmo lub łańcuch synchronizacji ulegnie uszkodzeniu, wiele razy wystarczy wyjąć korek oleju lub przednią pokrywę taśmy, aby rozpocząć i sprawdzić, czy obraca wałek rozrządu.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Test z uruchomieniem na wypadek uderzenia wtryskiwaczy, pozdrowienie.

Czytaj więcej ..

Cześć Potrzebuję instrukcji do mojego ciężkiego sprzętu, proszę o przesłanie wszelkiego rodzaju instrukcji Byłbym wdzięczny.

Czytaj więcej ..

yacine stworzył nowy temat ' Kangoo 1.9d"Forum. wczoraj

Witam, odnawiam Kangoo 1.9d rok 1999, proszę szukam instrukcji warsztatowej.
dzięki za pomoc

Czytaj więcej ..

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.