hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Pasek rozrządu silnika II LD 20 T

• Kanitrot
  • Avatar Kanitrot Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
4 lat 8 miesięcy wcześniej #47913 przez Kanitrot
Pasek rozrządu silnika II LD 20 T Wysłany przez Kanitrot
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mogą mi pomóc proszę muszę wiedzieć, ile zębów powinna być pomiędzy znakami pompa paliwa, krzywki i korby silnika nissan 20 II LD T, oczywiście bardzo dziękuję.
Następujący użytkownik powiedział dzięki: josgar1

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
4 lat 8 miesięcy wcześniej #47919 przez sorto73
Odpowiedz od sorto73 na ten temat Pasek rozrządu silnika II LD 20 T
Mam nadzieję, że jest to wykres pasuje pozdrowienia.
Załączniki:
Następujący użytkownik powiedział dzięki: Kanitrot, aladinetto

• Kanitrot
  • Avatar Kanitrot Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
4 lat 7 miesięcy wcześniej #47937 przez Kanitrot
Odpowiedz od Kanitrot na ten temat Pasek rozrządu silnika II LD 20 T
Bardzo dziękujemy za odpowiedź, ale fabuła i zarządzania, co się dzieje, jest to, gdzie mieszkam, nie mogę dostać pasek rozrządu z oznaczeniami na niej, więc chcę wiedzieć, ile zębów pomiędzy znakami pompy, cam i wału korbowego od i dzięki.

więcej
7 miesięcy 4 dni przed #53494 przez gary1987
Odpowiedz od gary1987 na ten temat Pasek rozrządu silnika II LD 20 T
cześć Jestem taki sam z tym problemem, jeśli możesz mi pomóc

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 127

INSTRUKCJE 136

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

manowar y 9298 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje motocyklowe 3 minut
Cris y 6844 inne masz dołączył do grupy Warsztat Instrukcje ciężkiego pojazdu 5 godzin 32 minut
PASCAL y 20305 inne masz dołączył do grupy Instrukcje Warsztat samochodowy 7 godzin 43 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.