hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Tabela kalibracji wtryskiwacza

więcej
3 tygodnie przed dniem 1 #53939 przez hkm
Tabela kalibracji wtryskiwacza Wysłany przez hkm
Witajcie, przyjaciele MDM, zaczynam sprawdzać wtryskiwacze Common Rail, a kilka dni temu nabyłem bank pomp NT300 (chiński), który uzupełniałem CRS 3 (także chiński), którego używałem z pompą ręczną do sprawdź otwarcie wtryskiwaczy i zwróć w bardzo prosty sposób, ale działa w moim miejscu zamieszkania, gdzie nie ma łatwego dostępu do technologii lub informacji.

Problem, który mam w tej chwili, to wiedzieć, czy to, co mierzę, mieści się w ustalonych parametrach, czy nie.

Na przykład wtryskiwacz bosch 0445110 092 podczas symulacji testu przy 7 hz 700us 200 rpm i pasek ciśnienia 250 na linii, daje mi dostawę 24 ml i 16 ml powrotu, ale nie wiem, czy wartość lub parametry są poprawne z Te, nad którymi pracuję. Wiem tylko, że jeśli zwrot nie jest większy! przynajmniej pojazd się uruchomi, co w 80% przypadków nie robi i po naprawie (wymienić zawór dyszy i uszczelki), jeśli ulegną poprawie. ale między zmianami pozostają grzechotki lub dym.

Czy ktokolwiek w grupie będzie miał informacje lub sprawdzi tabele niektórych wtryskiwaczy, którymi mogą się dzielić?

od już bardzo dziękuję ..

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Karmin y 20565 inne masz dołączył do grupy Instrukcje Warsztat samochodowy 13 minut
Ramon Czarnogóra opublikował nową debatę16 godzin 11 minut

Koparko-ładowarka Massey Ferguson MF50

Ktoś miałby instrukcje do tego urządzenia lub mógłby mi powiedzieć, gdzie znaleźć

Warsztat Instrukcje ciężkiego pojazdu

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.