hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Czas rozrządu 2 50cc razy

• r.veloz
  • Awatar dla r.veloz Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
8 miesięcy 2 tygodnie przed #53686 przez r.veloz
Czas rozrządu 2 50cc razy Wysłany przez r.veloz
Proszę kogoś, kto może mi pomóc z dwusuwowego silnika 50cc instrukcji mają automatyczne Honda świeżo szlifowania cylindra i wszystkie nowe i nie ma prądu i paliwa nadal nie skręcić z góry dzięki

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

więcej
8 miesięcy 1 tydzień przed #53698 przez armando1890
Odpowiedz od armando1890 na ten temat Czas rozrządu 2 50cc razy
Jest to bardzo proste mechanika tych Czeskiej motores.solo palcem w świecy zapłonowej podczas ahujero dając Kickstarter .Jeżeli nie encender.lo dobra kompresja musi też zdarza się, że jest bardzo łatwo dostać się do bardziej mokro świecę zapłonową, ponieważ im mniejszy silnik, tym dokładniejsza mieszanka. Mam nadzieję, że wykorzystam mój komentarz.

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

Test z uruchomieniem na wypadek uderzenia wtryskiwaczy, pozdrowienie.

Czytaj więcej ..

Cześć Potrzebuję instrukcji do mojego ciężkiego sprzętu, proszę o przesłanie wszelkiego rodzaju instrukcji Byłbym wdzięczny.

Czytaj więcej ..

yacine stworzył nowy temat ' Kangoo 1.9d"Forum. wczoraj

Witam, odnawiam Kangoo 1.9d rok 1999, proszę szukam instrukcji warsztatowej.
dzięki za pomoc

Czytaj więcej ..

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.