hiszpański arabski Chiński (uproszczony) chorwacki Czech holenderski Polish francuski niemiecki grecki hinduski węgierski indonezyjski włoski Japonki koreański polski portugalski rumuński rosyjski szwedzki

* Uwaga dla użytkowników, którzy nie mówią po hiszpańsku. Ta strona jest dozwolone tylko pisać w języku angielskim lub hiszpańskim, wiadomości w innych językach będą usuwane.

Warsztaty INSTRUKCJA SEAT LEON I.fr 150cv

• Carlos-GIN
  • Avatar CARLOS-GIN Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
6 lat 8 miesięcy wcześniej - 4 lat 10 miesięcy wcześniej #39885 przez Carlos-GIN
Warsztaty INSTRUKCJA SEAT LEON I.fr 150cv Wysłany przez Carlos-GIN
Dobry partner rano ..
Chciałbym jak znaleźć podręcznik 150cv.pues warsztatowe MOC Seat Leon mam dmuchane turbo i spada do kryzysowej temo.que będę musiał usunąć się.
Chciałbym, jeśli można zapewnić mi kogoś .pues specjalne ręcznie trzeba usunąć intercooler a następnie wstęp będą wypełnione olejem skrzyni korbowej i nie chcesz, aby dostać w swoje ręce, bez informacji o działaniach i narzędzi.

Zostawiam dziękując uwagę daną.
pozdrowienia i gaasss
Ostatnia edycja: 4 lat 10 miesięcy wcześniej Carlos-GIN.
Następujący użytkownik powiedział dzięki: rggleg, feresq

Proszę Zidentyfikować o Utwórz konto przyłączyć się do rozmowy.

• Carlos-GIN
  • Avatar CARLOS-GIN Tematy opinii Autora
  • Nieaktywny
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
więcej
6 lat 7 miesięcy wcześniej #39971 przez Carlos-GIN
Odpowiedz od Carlos-GIN na ten temat Warsztaty INSTRUKCJA SEAT LEON I.fr 150cv
wielkie dzięki kolego !!! pozdrowienia

więcej
Dni 1 tygodniu 4 temu #53857 przez Angano
Odpowiedz od Angano na ten temat Warsztaty INSTRUKCJA SEAT LEON I.fr 150cv
Dobrze
Może się spóźniłem, ale ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie mogę zdobyć instrukcję dla Leon Leon 1.9 TDI 150cv?

Szukaj MDM

Grupy wspólne instrukcje

INSTRUKCJE 210

INSTRUKCJE 133

INSTRUKCJE 138

INSTRUKCJE 64

MDM Inne

pronto24 y 8 inne masz dołączył do grupy Grupa utrzymania maszyn ciężkich 7 godzin 55 minut

Cookies na tej stronie służą do personalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje sieci społecznościowych i analizować ruch. Mamy również dzielić się informacjami na temat korzystania z witryny z naszymi partnerami sieci społecznościowych, reklamy i analityki internetowej, które można połączyć je z innymi informacjami, pod warunkiem ich albo oni zebrali od wykorzystania swoich usług. Aby zmienić ustawienia lub więcej informacji kliknij na „Więcej informacji”.